KOCHANI, specjalnie dla was chcemy wprowadzić nowe zajęcia, w piątek o godzinie 19.00 zajęcia pokazowe. Zajęcia BREAK FITNESS będzie prowadził GRZESIU (zajęć nie ma w grafiku jeszcze, ponieważ to od Was zależy kiedy będą).

Grzegorz Gregory – tancerz, instruktor, juror, choreograf. Jeden z najlepszych tancerzy Break Dance w Polsce. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość wygranych turniejów w całym kraju oraz w Europie. W swoim wieloletnim doświadczeniu tanecznym niejednokrotnie zasiadał w roli jurora. Jako instruktor i choreograf prowadzi zajęcia z trzema pokoleniami – od przedszkolaków po seniorów.

Prócz tego, że zajęcia Gregorego cieszą się dużym powodzeniem w powiecie dzierżoniowskim jest również zapraszany na warsztaty oraz obozy taneczne w całej Polsce gdzie dzieli się swoją wiedzą z doświadczonymi tancerzami. Gregory zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę. Nieustannie zdobywa wyznaczone cele, a poprzez codzienny trening fizyczny oraz mentalny rozwija swoje umiejętności taneczne co wpływa na jakość jego zajęć. ZAPRASZAMY!!!

2015-01-19T20:57:29+00:00