BEATA KOWALCZYK

Recepcjonistka – zawsze służy pomocą, dostosowując ofertę do indywidualnych preferencji. Przy tym zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

ARKADIUSZ SUTUŁA

współtwórca miejsca PIĘKNI I ZDROWI, FIZJOTERAPEUTA, TRENER PERSONALNY, TRENER SQUASH, specjalista ds żywienia, instruktor NORDIC WALKING.

 

Doświadczenie w pracy z podopiecznymi oraz wiedza teoretyczna nabyta podczas licznych kursów i szkoleń z szerokiego zakresu związanego z pracą nad ludzkim ciałem, dietetyki sportowej oraz fizjoterapii pozwalają mi dobrać dla każdej osoby spersonalizowany i kompleksowy plan działania, ukierunkowany na konkretny cel.

 

Jako trener personalny zwracam dużą uwagę na bezpieczeństwo i komfort moich podopiecznych podczas treningów personalnych.

KAMIL KRZEMIŃSKI
Trener

Z wykształcenia geodeta z zamiłowania sportowy świr ;) zawsze wesoły i uśmiechnięty. Posiada uprawnienia trenera personalnego oraz trenera fitness. Na każdych zajęciach pokazuje swoje zamiłowanie do sportu. Za każdym razem jest głośno i ciężko ale na pewno każda osoba po zajęciach wyjdzie naładowania dobrą energią.

JOANNA GNACY

Fizjoterapeutka, masażystka, instruktorka PILATESU, specjalista Kinesiology taping. Rehabiltuje dzieci i dorosłych, W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody usprawniania. Jestem terapeutą Metody McKenziego, dzięki której skutecznie eliminujemy zespoły bólowe kręgosłupa. Wykorzystuję również metodę Kinesiology Taping, która pomaga nam w walce z urazami, obrzękami i nienaturalnymi odczuciami ze strony tkanek miękkich.

 

Jestem certyfikowaną terapeutką koncepcji PNF, która wykorzystywana jest w pracy ze sportowcami oraz pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. Dzięki doświadczeniu zdobytym w wielu placówkach medycznych oraz pracy jako instruktor fitnessu płynnie łączę obie te dziedziny efektywnie wykorzystując je w usprawnianiu pacjentów oraz promowaniu profilaktyki zdrowotnej wśród osób ćwiczących w fitness clubie.

GRZEGORZ DŁUGASZEWSKI

Funkcjonariusz służby mundurowej związany ze sztukami walk od 20 lat. Były zawodnik wałbrzyskiego Klubu Karate Kyokushinkai i członek zarządu Polskiej Organizacji Shinkyokushinkai (2001-2014). Uczestnik zawodów rangi krajowej i międzynarodowej, wicemistrz Pomorza Ashihara Karate w systemie knockdown.

Pasjonat sztuk walki specjalizujący się w Keisatsu-jitsu (Police Combat System). Instruktor sportu, taktyki i technik interwencji a także pałki wielofunkcyjnej typu TONFA. Szkoleniowiec aktywnych zawodowo funkcjonariuszy, pracowników ochrony i młodzieży szkolnej o profilu mundurowym.

ADRIANNA BEZDZIETNA
CARDO DANCE, KIDS DANCE oraz TWERK

Jestem instruktorem tańca oraz animatorką. Prowadzę zajęcia CARDO DANCE, KIDS DANCE oraz TWERK. To co robię - robię z pasją i zaangażowaniem. Jestem osobą która dużo się uśmiecha i zaraża optymizmem innych. Lubię motywować i sprawiać że chociaż na chwile zapominamy o obowiązkach i troskach a najlepiej wychodzi to przez taniec:) Uwielbiam także śpiewać i spełniam się w tym kierunku taniec i śpiew towarzyszą mi od najmłodszych lat. Praca z ludźmi i wśród nich to coś co kocham i staram się robić w pełni profesjonalnie :)

VIOLA WOJTCZAK

Od wielu lat praktykuje jogę, czerpiąc z niej radość i spełnienie. Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością – Yoga, intruktorka PILATESU. Swoją pasję chciałaby przekazać i zaszczepić w klientach, z którymi pracuje na co dzień.

 

Wciąż doskonali się w stabilności, sile i harmonii w ciele oraz opanowaniu, pokory i cierpliwości własnego organizmu. Dzięki temu staje się lepszym człowiekiem.

ANETA BRZEZIŃSKA

Od zawsze zakochana w aktywności fizycznej. Gorąca fanka treningu HIIT. Mama trójki dzieci.
Po dwuletniej szkole w Anglii, North Notts College, YMCA uzyskała uprawnienia Trenera Fitness z Elementami Siłowni i Trenera Personalnego.


Z ogromna pasją układa programy treningowe, tak aby każdy był niepowtarzalny i wyjątkowy. Podczas prowadzenia zajęć grupowych, czuje się jak ryba w wodzie, jednocześnie przywiązując dużą uwagą do techniki wykonywania ćwiczeń. W ten sposób chce utrzymać swoich klientów w dobrej formie i dopilnować osiągnięcia wysokich rezultatów bez kontuzji. Swoją pasje miała okazje poszerzyć o doświadczenie jakim były szkolenia przez światowej rangi rodziny trenerów Les Mills.

MAŁGORZATA SUTUŁA

Współtwórczyni PIĘKNI I ZDROWI, manager, kocha sport i ludzi, uważa że w życiu najważniejsze jest zdrowie, a reszta sama przyjdzie.

 

Pragnę, aby każdy, czynnie spędzał swój wolny czas oraz miał możliwość do rozwijania własnych pasji sportowych. Dlatego nieustannie pracuję nad udoskonalaniem projektu Piękni i Zdrowi, do którego zachęcam każdego z Was. Oczywiście zawsze w świetnym towarzystwie ;)