Kadra 2016-11-14T23:07:24+00:00

Nasza Kadra

AREK
Fizjoterapeuta, trener personalny, masażysta

Absolwent Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości na kierunku Fizjoterapia. Personal Trainer. Specjalizacja z masażu medycznego w chorobach narządu ruchu. Wykładowca na uczelni. 10 lat doświadczenia w pracy trenera.

ADRIANNA
Instruktorka fitness

 

 

Ze step aerobikiem i tańcem związana jest od czasów szkolnych. Z biegiem czasu postanowiła doskonalić swoją pasję przez kursy i szkolenia związane z branżą fitness.Ukończony kurs trenera personalnego oraz aerobiku. Specjalność Ady to taniec nowoczesny.Lubi nowe wyzwania i nowe choreografie. Prowadzone zajęcia: cardio dance, step basic, dancehall.

MAGDA
Instruktor Zumba

Małogorzata-WzorekStudia humanistyczne Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz podyplomowe WSZiP w Wałbrzychu, dyplomowany instruktor tańca sportowego oraz instruktor zumba fitness, wielokrotna uczestniczka warsztatów i szkoleń tanecznych, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i warsztatów tanecznych dla dorosłych i dzieci.

Swoją energię przekłada na niespotykany styl poruszania się na parkiecie. Z wielką pasją wprowadza w świat rytmów latynoamerykańskich w energetycznej zumbie. Pracuje w szkołach tańca i klubach fitness jako instruktorka zumby.

ELA
Instruktor Jogi

Ela

fot. Kinga Cetnarowicz

Nauczyciel, pedagog i wychowawca z ponad dwudziestoletnim stażem pracy zawodowej. Zajęcia jogi prowadzi od 2008 roku. Pierwsze kroki na macie stawiała pod czujnym okiem Lilianny Piotrowskiej w Wałbrzyskiej Szkole Jogi. Od 2011 roku absolwentka pierwszych w Polsce studiów podyplomowych „Psychosomatyczne praktyki jogi” prowadzonych na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego przez prof. Leszka Kulmatyckiego. Sercem związana z wrocławskim Stowarzyszeniem Trenerów i Praktyków Relaksacji „Przestrzeń ” – www.przestrzenrelaksacji.pl. Regularna uczestniczka warsztatów i konwersatoriów prowadzonych w ramach oferty Stowarzyszenia, m.in. „Praktyka i metodyka technik relaksacyjnych” , ” Techniki medytacji w praktyce trenera relaksacji i nauczyciela jogi”, „Medytacja w ruchu”, „Joga interpersonalna”.

Prywatnie: mama dorosłego syna, wegetarianka, entuzjastka kuchni pięciu przemian i odżywiania zgodnego z porami roku, własne zdrowie oraz fizyczne i duchowe dobre samopoczucie odnajduje każdego dnia na jogowej macie oraz w medytacji Vipassana.

GOSIA
Instruktor fitness

Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel, ratownik, instruktor fitness i Aqua aerobiku. Ze sportem związana przez całe życie z fitnessem od 7 lat. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających: Shape, ABT, TBC, Aqua i treningach interwałowych. . Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i pasję na licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Cenię sobie kontakt z ludźmi, ich zadowolenie jest dla mnie największą satysfakcją.

Prowadzone zajęcia:
SHAPE, TBC, ABT, TABATA

KUBA
Instruktor i choreograf tańca towarzyskiego

Jakub Karpierz – dyplomowany instruktor i choreograf tańca towarzyskiego w zakresie tańców standardowych i latynoamerykańskich z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego – Okręg Dolnośląski.
Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 8 lat w dziecięcym zespole tanecznym „Bajkoteka” oraz formacji tańca nowoczesnego ”Studio” przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Zafascynowany tańcem towarzyskim kolejne lata spędził na parkiecie trenując pod okiem E.F. Tlach oraz Beaty Lichtarskiej. Jest finalistą wielu ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego .
Obecnie zajmuje się prowadzeniem zajęć tanecznych dla dzieci i dla dorosłych. Prowadzi również zajęcia fitness , które dostarczają uczestnikom niesamowitej dawki energii i ruchu oraz świetną zabawę.
Przekazywanie zdobytej wiedzy sprawia mu wielką radość – stąd pomysł na życie.

GOSIA
Kosmetyczka

Absolwentka Akademii Ekonomicznej Zarządzania i Przedsiębiorczości, manager, dyplomowana kosmetyczka, absolwentka Ogólnopolskiej Szkoły Mikropigmentacji, wykładowca na uczelni. Ukończone liczne kursy i szkolenia.